Contact

Je kan op verschillende manieren contact opnemen met de school. In het menu van elke pagina kan je op het telefoonnummer of het e-mailadres klikken om meteen te bellen of een mail te sturen naar de school. Op deze pagina vind je ook de algemene contactinformatie, het contactformulier en de verschillende aanspreekpunten.

016 31 90 00

info@min.ksleuven.be

Diestsestraat 163, 3000 Leuven

Openingsuren

Een lesdag op het Miniemeninstituut begint om 8.35 uur en eindigt om 15.40 uur. Op woensdag eindigen de lessen om 12.10 uur.

Op dinsdag en donderdag kunnen leerlingen een toets inhalen of blijven de leerlingen na in de refter van de school. Van 15.40 uur tot 16.30 uur.

De school is open op volgende tijdstippen:

Maandag: 8.00 – 16.30 uur

Dinsdag: 8.00 – 16.30 uur

Woensdag: 8.00 – 12.30 uur

Donderdag: 8.00 – 16.30 uur

Vrijdag: 8.00 – 16.00 uur

Vacatures

Momenteel zijn we in het Miniemeninstituut op zoek naar de volgende vacatures. Klik op de vacature om een mail te sturen naar de directie.

Had je graag gesolliciteerd voor één van de bovenstaande jobs of stuur je graag een spontane sollicitatie, gebruik dan onderstaand e-mailadres:

Solliciteer hier

Contactformulier

Wens je iemand een vraag te stellen of ben je op zoek naar informatie, dan kan je onderstaand formulier invullen. Uiteraard kan je de school tijdens de openingsuren ook altijd telefonisch bereiken.

Algemeen contactformulier

Aanspreekpunten

Aanspreekpunten

Directeur

Greet Cauwenberghs

greet.cauwenberghs@min.ksleuven.be

Adjunct-directeur

Kris Vervloet

kris.vervloet@min.ksleuven.be

Coördinator ondersteunend personeel & ICT

Jarn Ceusters

jarn.ceusters@min.ksleuven.be

Coördinator stages leraren

Liese Verwimp

liese.verwimp@min.ksleuven.be

Coördinator veiligheid en preventie

Jarn Ceusters

jarn.ceusters@min.ksleuven.be

ICT-verantwoordelijke

Jarn Ceusters

jarn.ceusters@min.ksleuven.be

ICT-verantwoordelijke

Pieter-Jan Liekens

pieterjan.liekens@min.ksleuven.be

Leerlingbegeleider

Katrien Engelen

katrien.engelen@min.ksleuven.be

Leerlingbegeleider

Kim Vanhaeren

kim.vanhaeren@min.ksleuven.be

Leerlingbegeleider

Kim Vanhaeren

kim.vanhaeren@min.ksleuven.be

Leerlingbegeleider

Els Appermont

els.appermont@min.ksleuven.be

CLB Medewerker

Loes Kestens

loes.kestens@vclbleuven.be

CLB Medewerker

Niki Paeps

niki.paeps@vclbleuven.be

Verantwoordelijke onthaal

Elke Duerinckx

elke.duerinckx@min.ksleuven.be

Personeelsadministratie

Walter Cludts

walter.cludts@min.ksleuven.be

Leerlingenadministratie

Tamara Pitschon

tamara.pitschon@min.ksleuven.be